نمایش نوار ابزار

بازی های خودشناسی (KOKOLOGY)

ناشر : انتشارات نسل نو اندیش – تلفن تماس : 9- 47 22 94 88 -021

 

این کفش اندازه چه کسی است ؟

 

برای بسیاری از افراد پیدا کردن کفش مناسب فقط بهانه ای برای خرید رفتن نیست . یک فعالیت خیلی مهم است ؛ زیرا یک کفش مناسب نه تنها نشان دهنده همسویی با مد روز بودن شما است . بلکه در جلوه دادن به لباس های شما نقش مهمی دارد ، بهترین لباس ها بدون کفش متناسب جلوه خود را از دست می دهند . به هر حال همه ما در اولین روزی که با یک کفش راحت راه می رویم احساس خوبی داریم . بله شاید توجه خیلی زیادی به کفش هایمان نکنیم ؛ ولی آنها قدرتی عجیب در زندگی ما دارند .

 

تصور کنید شما یک کفش زیبا هستید ، اگر می توانستید هر شخصی را می خواهید انتخاب کنید که شما را بپوشد ؛ چه کسی را انتخاب می کردید

 

 

 

 

 

 

کلید «این کفش اندازه چه کسی است ؟»

 

هنگامی که شما خود را به عنوان کفش فرد دیگری تصور می کنید ، یعنی اینکه ضمیر نیمه هوشیار شما می خواهد که او در کنترل کامل شما قرار گیرد و به هر صورتی که اراده کرد بر روی شما راه برود.

 

شما دوست دارید خودتان را به طور کامل وقف کسی که انتخاب کرده اید ، و تمام روح و جسم خود را در اختیار او قرار دهید. از پاسخ خود متعجب شده اید ؟ نگران نباشید ؛ هیچ خجالتی ندارد که انسان دوست دارد به صورت کامل تحت سلطه کسی باشد ( البته کمی نگرانی اشکال ندارد !) ولی در هر صورت این نیز جزیی از هیجان زندگی است ، این طور نیست ؟

یک شب در ارکستر سمفونی

چیزی جادویی و لذت بخش در یک کنسرت سمفونی وجود دارد . تجسم کنید که بعنوان نوازنده در کنار بقیه نوازندگان بر روی سن هستید ، بزرگترین شانس زندگیتان این است که در کنار بزرگان موسیقی بنوازید.

در این ارکست بزرگ کدام ساز را می نوازید ؟

 

  1. ویولن – Violin
  2. ویولون ایستاده بزرگ – double bass
  3. ترومپت – Trumpet
  4. فلوت – Flute

کلید یک شب در ارکستر سمفونی

سازها سمبل جنس مخالف شما و سازتان نشان می دهد که چگونه خود را در ساختن موسیقی رابطه جنسی تان تصور می کنید . سازی که انتخاب کردید نشان دهنده باور شما نسبت به قوی ترین روش عشق بازی تان می باشد.

 

 

1- ویولن – Violinاین ساز نیاز به حرکات دقیق انگشتان دارد. شما توانائی زیادی در شناختن نقاط حساس طرف مقابل و کار بر روی آنها دارید. دست ها و انگشتان شما می توانند موسیقی لذت بخشی را برای طرف مقابلتان ایجاد نمایند.

2- ویولون ایستاده بزرگ – double bassاین ساز نشانه قدرت در ایجاد صداها می باشد. در عشق ، تنها با قدرت طرف مقابلتان را کاملا در اختیار خود می گیرید و به آنها لذتی وصف ناشدنی می دهید. شما هرگز اجازه نمی گیرید ولی همین مساله شما را وسوسه انگیز می نماید.

3- ترومپت – Trumpetدهان شما قوی ترین اسلحه تان می باشد ، زمزمه های عاشقانه در گوش معشوق تان و یا تحریک نقاط حساس آنها ، توانایی بارز شما می باشد.

4- فلوت – Fluteیادگیری حرفه ای فلوت نیاز به صبر و تلاش و زمان زیادی دارد. شما همین صبر و تلاش و استقامت را در ایجاد رضایت کامل در طرف مقابلتان بکار می برید و آنها را از اینکه فکر می کنند باید منتظر یک کنسرت خیلی کوتاه باشن و یک کنسرت خیلی طولانی را تجربه کردند سوپرایز می کنید.

دیدگاه ها