نمایش نوار ابزار

خدمات مشاوره

خدمات روان شناسی و مشاوره

اگر مایل باشیم به مسافرتی برویم معمولا با آژانس های مسافرتی تماس می گیریم و راجع به آن مسافرت اطلاعات لازم را کسب می کنیم. مثلا راجع به انواع هتل ها و امکانات آنها و قیمت ها ، راجع به نحوه رفتن به مقصد و ساعات حرکت و برگشت و قیمت های مربوطه ، آب و هوای مکان مورد نظر و اینکه در چه زمانی می توان بهترین هوا و قیمتها را داشت و….

جالب اینجاست که برای مهمترین امور زندگی خود ( ازدواج ، تفاهم خانوادگی ، مسائل فرزندان ، دغدغه های شخصی و غیره ) فقط به دانسته های خود اکتفا می کنیم و یا با افرادی غیر متخصص (دوستان ، والدین و غیره) صحبت می کنیم که اکثر موارد کمک مفیدی که انجام نمی دهند هیچ ، بعضا ً نصیحت ها و پیشنهاد های آنها مخرب نیز می باشد .

یک مشاور خوب می بایست :

1- متخصص باشد .

2- بی طرف باشد .

3- قضاوت نکند.

4-شما با او احساس راحتی داشته باشید.

به همین منظور “آکادمی تحول در زندگی” برای هنرجویانی که در کارگاه های “تحول برانگیز CHANGE” شرکت می نمایند شرایطی را فراهم نموده تا آنها بتوانند در کنار این کارگاه ها که می تواند راه و روشی مناسب برای یک زندگی پر نشاط و آرام را به ارمغان می آورند نیز در مورد مسائل و دغدغه های فوری و ضروری خود  و موضوعاتی همچون : ازدواج ، ارتباطات ، عزت نفس ، مدیریت سازمانی ، کسب درآمد و ثروت آفرینی ، انتخاب رشته مناسب ، یاقتن همسر ایده آل ، شغل ایده آل  ، مدیریت خشم ، مدیریت استرس ، خودشناسی ، شناخت تیپ های شخصیتی و …..  مشاوره داشته باشند.

 

دیدگاه ها