نمایش نوار ابزار

کتاب های استاد مدرس

هرکتاب را چند بار بخوانید . مطمئنم هر بار درک متفاوت و جدیدی از مفاهیم و نگرش های ارائه شده بدست می آورید. بجای اینکه چندین کتاب را یک بار بخوانید و درک سطحی پیدا کنید ، هر کتاب را چندین بار بخوانید و درک عمیق تری بدست آورید.

 

 

تحول در زندگی

ناشر:  نشر کیان پارس – تلفن تماس :  92 59 12 26 -021  و 89 41 334 0912

هر روز خداوند همراه با خورشید، لحظه ای به ما ارزانی می دارد که در آن امکان تغییر آنچه که موجب بدبختی ماست، وجود دارد. هر روز ما وانمود می کنیم که متوجه این لحظه نیستیم.  وانمود می کنیم که امروز شبیه دیروز و فردا است. اما کسی که متوجه روزی که در آن زندگی می کند هست، آن لحظه جادوئی را کشف می کند. لحظه ای که در آن همه اقتدار ستارگان در ما نفوذ می کند و به ما اجازه می دهد تا معجزه کنیم.

 

 

روش موثر نفوذ و ارتباط با دیگران از راه شناخت تیپ شخصیتی آنها (ENNAGRAM)

ناشر:  نشر کیان پارس – تلفن تماس :  92 59 12 26 -021  و 89 41 334 0912

مباحث این کتاب ریشه در تکنیک ها و متدهای آموزشی عرفایی مانند مولانا دارد و به صورت گسترده در کشورهای پیشرفته جهان آموزش داده می شود. با خواندن این کتاب شما : با تیپ های نه گانه انیه گرام آشنا می شوید. از نقاط قوت و ضعف هر تیپ آگاه می شوید. راهکارهایی را می آموزید که هر تیپ شخصیتی می تواند با استفاده از آنها نقاط ضعف خود را بهبود بخشیده و رفع کند .شناخت بهتری از خود پیدا می کنید.

 

 

بازی های خودشناسی (KOKOLOGY)

ناشر : انتشارات نسل نو اندیش – تلفن تماس :   9- 47 22 94 88 -021

این کفش اندازه چه کسی است ؟ برای بسیاری از افراد پیدا کردن کفش مناسب فقط بهانه ای برای خرید رفتن نیست . یک فعالیت خیلی مهم است ؛ زیرا یک کفش مناسب نه تنها نشان دهنده همسویی با مد روز بودن شما است . بلکه در جلوه دادن به لباس های شما نقش مهمی دارد ، بهترین لباس ها بدون کفش متناسب جلوه خود را از دست می دهند . به هر حال همه ما در اولین روزی که با یک کفش راحت راه می رویم احساس خوبی داریم .

 

 

کتاب بزرگترین کشف قرن اسرارشادی و آرامش پایدار

ناشر : انتشارات نسل نو اندیش – تلفن تماس :   9- 47 22 94 88 -021

بزرگترین کشف قرن اسرارشادی و آرامش پایدار ، روزی دختر جوانی در چمنزاری قدم می زد پروانه ای را لابه لای بوته خاری گرفتار دید. با دقت زیاد پروانه را گرفت و آن را رها کرد. پروانه پرواز کرد، سپس بازگشت و تبدیل به پری زیبایی شد. و به دختر گفت :«به خاطر مهربانی ات هر آرزویی که داشته باشی برآورده خواهم ساخت.»  دخترک لحظاتی فکر کرد و گفت: «من می خواهم شاد باشم.» پری سرش را به جلو آورد و در گوش دختر چیزی گفت و سپس ناپدید شد.قتی دختر بزرگ شد، در آن سرزمین کسی شادتر از او وجود نداشت هر کسی از او درباره ی راز شادی اش می پرسید،

 

دیدگاه ها